Charmer


100 грн Доступно

Відгуки: 0  Сharmer - це фокус з гральними картами, який ідеально підходить для створення першого враження у глядача і розташування його до своєї персони. Ви показуєте свою улюблену карту і даєте глядачеві обрати карту з колоди. Свою карту ви залишаєте в коробочці. Потім глядач каже, як він хоче, щоб карта з'явилася: зверху колоди, в середині або знизу. Ви покірно виконуєте бажання глядача, але не все йде так, як він очікує.

Charmer має три унікальних розв’язки і завжди призводить до одного й того ж результату - подив глядача.

Детальне навчання фокусу, а також розбір всієї рутини зі зручного виду з-за плеча. Покрокове пояснення всіх ключових технік. Після кількох днів наполегливої ​​практики ви зможете виконувати цей трюк із заплющеними очима.

Ви можете навчитися фокусу Charmer від Максима Базя прямо зараз. Для цього додайте навчальне відео до кошика та дійте згідно вказаних інструкцій, аби завершити ваше замовлення. Навчальне відео відкривається у вашому особистому кабінеті одразу після оплати. Купуючи виключно навчальне відео, яке не потребує доставки додаткового реквізиту, ви не платите за доставку. Докладніше.

Додаткова інформація

ВиконавецьМаксим Базь
СкладністьНизька

Відгуки клієнтів

Цей товар не має жодного відгуку - будьте першим!