Про нас

December Boys - це проект, заснований 2010-го року двома студентами з Києва: Олександром та Миколою. На створення власної веб-платформи нас підштовхнув непереборний потяг до close-up трюків та кардістрі. 

Вивчивши американський ринок гральних карт, аксесуарів та фокусного реквізиту вздовж і поперек, ми почали курувати асортимент свого магазину. Зараз December Boys - авторизований постачальник таких пізнаваних брендів зі Сполучених Штатів, як theory11, Dan and Dave, Art of Play, Murphy's Magic, Sweets Kendamas. Зокрема, у нас ви можете купити оригінальні гральні карти від United States Playing Card Company, лідера світового ринку зі 135-річною історією. Відкрившись, як невеликий інтернет-магазин в Києві 2010-го, ми приклалися до розвитку української спільноти фокусників і кардистів, зняли майже 100 навчальних відео, випустили власні колоди карт та відправили понад 40,000 замовлень по всьому світові.

"Непересічний стиль та енергія" (pizzazz), - так піонери кардістрі з США Ден і Дейв Бак описали дебютне відео December Boys, визнавши його кращим на міжнародному змаганні 2009-го. Нині ми охоче беремо участь в шоу, теле- та кінозйомках як експерти зі спритності рук та дублери рук, а також допомагаємо компаніям в їхніх проектах та стартапах. Ми часто бачили, як на солідних сайтах складають список відомих брендів, з котрими співпрацювали, клієнтів, яким надавали послуги, чи видань, де засвітилися. Ну ми теж типу дуже серйозна боріжня, тож вирішили створити такий і собі.

Підписуйтеся на нашу розсилку, аби бути в курсі всіх новин. Щодо замовлень та співпраці звертайтеся на email db [собака] decemberboys.com.ua.